PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI Bez Względu Na Wszystko

Opublikowano 11/01/2018

Kampania ukazująca polskich olimpijczyków oraz ich trudną drogę do sportowego sukcesu

Bridgestone, jako Globalny Partner Olimpijski z dumą inauguruje w Polsce kampanię PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszytko. 

Stworzyliśmy ją w oparciu o wyjątkowe historie polskich olimpijczyków, opisujące ich trudną walkę o spełnienie sportowych marzeń i drogę do olimpijskiego sukcesu. 

Ich zmagania i osiągnięcia są ucieleśnieniem misji firmy Bridgestone, jaką jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa i pewności, niezależnie od tego, jak wymagająca jest ich podróż. Pamiętajmy, że nasze opony zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania naszych klientów. 

 

Cele kampanii

Tłumacząc cele tej kampanii, Radosław Bółkowski, Prezes Bridgestone w Regionie Europy Wschodniej powiedział: - Podjęliśmy to długofalowe zobowiązanie wobec Ruchu Olimpijskiego, ponieważ chcemy zapewnić wsparcie osobom, które wytrwale podążają za swoimi marzeniami. Wierzymy w wartości, jakie niesie to przesłanie. Wielkich celów nie osiąga się z dnia na dzień. Potrzebna jest wytrwałość, poświęcenie i wieloletnia praca. Chcemy towarzyszyć procesowi narodzin kolejnych bohaterów olimpijskich oraz pomagać im na ich indywidualnych drogach do sukcesu

Bridgestone starannie wybrał polskich olimpijczyków, z inspirującym motywem pokonywania życiowych przeszkód, aby stali się Ambasadorami kampanii PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko. 

 Skoczek narciarski, olimpijczyk Maciej Kot, nagle się zatrzymał. Kiedy jego treningi przestały dawać efekty, załamał się, miał czarne myśli i rozważał zakończenie swojej kariery. Ale wytrwał i odnalazł zagubioną wolę zwycięstwa. Teraz przyświeca mu jasny cel – zdobycie złotego medalu. Jak mówią skoczkowie „the sky is the limit”.

“Z pomocą innych wyrwałem się z tego mroku… poszybowałem w górę. Stamtąd widzę lepszą przyszłość.”

 

Zobacz historię Macieja 

 

 

 

Karol Bielecki stracił oko w fatalnym wypadku podczas meczu piłki ręcznej. Myślał, że jego kariera dobiegła końca, lecz jeden z lekarzy specjalistów pomógł mu uwierzyć, że nie wszystko stracone. Karol nie poddał się, poświęcił się wyczerpującej rehabilitacji. Został legendą w swoim sporcie i żywym świadectwem tego, co można osiągnąć, gdy masz w sobie determinację i ogień. 

 

„Dałem z siebie wszystko, by być kimś. Sportowcem do samego końca.”


Zobacz historię KarolaOlimpijka, reprezentantka Polski w biegu na 800 metrów Joanna Jóźwik zostawiła za sobą wszystko co kochała i przeprowadziła się do Warszawy. Nowe miasto było dla niej zupełnie obce, zastraszające i samotne, co sprawiło, że nie była pewna swej decyzji. Postanowiła jednak trwać w swym postanowieniu, dając z siebie wszystko na treningach. Po awansie do finału Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 zdała sobie sprawę, że wszystko co zostawiła za sobą miała w sercu. To ją napędzało.  

“Nie dałam się pokonać. Bez ciężkiej pracy nie osiąga się sukcesu. Zaczęłam ciężko trenować i dałam z siebie wszystko.”

 

Zobacz historię Joanna

 

Ta kampania jest wyjątkowa. Rozpoczyna się we wspaniałym momencie, tuż przed startem igrzysk olimpijskich – najważniejszego wydarzenia w życiu każdego sportowca. Każdy z nich przeżywał w swojej karierze ciężkie chwile i myślę, że to bardzo ważne, by młodzi ludzie mogli poznać ich historie. Mogą wyciągać wnioski i uczyć się, jak pokonać nawet największe przeszkody – powiedziała Irena Szewińska, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i multimedalistka olimpijska. 

 

Przyszłe wydarzenia

W 2018 roku odbędą się wyjątkowe wydarzenia - których gospodarzami będą nasi Ambasadorowie - inspirujące zwykłych ludzi do przezwyciężania przeciwności losu i podążania za marzeniami, bez względu na wszystko. 

Przez 85 lat Bridgestone działa o misję, która nakazuje “służyć społeczeństwu produktami najwyższej jakości”. W DNA firmy znajduje się wsparcie dla ludzi, którzy chcą być bezpieczni i chcą pozostać na swojej drodze do celu, bez względu na warunki. To inspiracja dla kampanii PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko.