Gratulujemy półmaratończykom

Opublikowano 11/05/2018

W strefie wsparcia #PodazajZaMarzeniami do pokonania ostatniego kilometra zrozgrzewała nasza Ambasadorka, znakomita polska biegaczka, medalistka mistrzostw Europy na 800 metrów, Joanna Jóźwik, oraz Damian Bąbol. Swoim głośnym i pełnym zaangażowania dopingiem zadbali o to, żeby żadnemu z półmaratończyków nie zabrakło sił na ostatnim kilometrze.

Celem kampanii jest dopingowanie ludzi w każdym wieku, o różnych zdolnościach i pasjach do odnalezienia siły – właściwej sportowcom – która pozwoli im podążać za marzeniami i pokonywać przeszkody, jakie pojawiają się na ich drodze. Podobnie, jak opony Bridgestone pomagają kierowcom niezależnie od warunków pogodowych zachować bezpieczeństwo na drodze, a tym samym ułatwiają wielu osobom realizację codziennych celów.


 

 

Drugi punkt znajdował się w strefie mety. To miasteczko #PodążajZaMarzeniami, w którym każdy mógł podzielić się swoimi marzeniem. Najciekawsze historie zostały nagrodzone wyjątkową nagrodą – możliwością dołączenia do naszej Ambasadorki na jej profesjonalnym zgrupowaniu w Zakopanem. Laureatami konkursu zostali: Katarzyna Kulińska, Wojciech Smoczyk, Jarosław Kurek.

W miasteczku można było także robić sobie pamiątkowy plakat w specjalnie przygotowanej do tego celu fotobudce. 

Dzięki naszej dodatkowej nagrodzie, jeden z uczestników 11. PKO Poznań Półmaratonu wyjechał z nowym kompletem opon.Wierzymy, że zawody te zakończyły się dla Was wymarzonym rezulatatem, a pobyt w strefie wsparcia Bridgestone #PodazajZaMarzeniami sprawił, że wyznaczyliście sobie kolejny cel, za którym teraz będziecie podążali, bez względu na wszystko.

Warto podążać za marzeniami razem z Bridgestone i Joanną Jóźwik – ambasadorką kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”.