Karol Bielecki motywuje do walki o marzenia

Opublikowano 20/05/2019

Ambasador kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” opowiedział też w jaki sposób udało mu się wrócić na szczyt po bardzo ciężkim urazie. Spotkanie zorganizowała firma Bridgestone, Globalny Partner Olimpijski i największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy.

13 października w Hali Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Karol Bielecki, wspólnie z zespołem fachowców, poprowadził całodzienny trening piłki ręcznej dla 70 fanów. Szansę na udział w spotkaniu miał każdy, kto za pośrednictwem strony podazajzamarzeniami.pl podzielił się z Karolem swoją historią o tym, jak zmaga się z przeciwnościami losu.

W trakcie zajęć, zorganizowanych pod hasłem „Trenuj z Królem Strzelców”, zawodnik opowiadał m.in. o tym, jak ważne jest budowanie pewności siebie, rozwijanie swoich umiejętności i systematyczna praca nad rozwojem kariery i spełnianiem marzeń. Tłumaczył też, na podstawie własnych doświadczeń, jak dzięki determinacji i silnej woli pokonywać pojawiające się na drodze przeszkody, a trudności i niepowodzenia przekuwać w sukces. Takie inicjatywy sprawiają, że Karol jest dumny z bycia ambasadorem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” i wierzy, podobnie jak Ruch Olimpijski, że Bridgestone świetnie rozumie, że podróż jest równie ważna, co jej cel.

Bardzo ucieszyłem się z możliwości organizacji tak ciekawych i pouczających zajęć dla fanów piłki ręcznej. Takie spotkania pozwalają wyzwolić w uczestnikach dodatkową motywację, zachęcić do wytrwałości i ciężkiej pracy. Taki impuls jest bardzo ważny – mówi Karol Bielecki.

Karol Bielecki to trzykrotny medalista mistrzostw świata, król strzelców Olimpiady Rio 2016 i ambasador kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, której celem jest dopingowanie ludzi w każdym wieku, o różnych zdolnościach i pasjach do odnalezienia siły, która pozwoli im podążać za marzeniami i pokonywać przeszkody pojawiające się na ich drodze.