Projekt Nad_Zwyczajni

Rozpoczął się Projekt Nad_Zwyczajni

Jeśli pokonasz jedną przeszkodę, to co jeszcze potrafisz osiągnąć?

Joanna Jóźwik i Karol Bielecki osiągnęli olimpijskie sukcesy mimo przeszkód stojących na ich drodze. Teraz chcą pomóc 10 osobom przezwyciężyć własne przeszkody, pokazując im jak pogodzić swoje marzenia z olimpijskim duchem.

Joanna poprowadzi trening grupie, by razem z nimi oraz Karolem przebiec 10 kilometrów na zawodach w Berlinie w październiku tego roku.

Dziesięciu Nad_Zwyczajnych rozpoczęło swoją podróż w miejscu, w którym tak wielu olimpijczyków pracowało na realizację swoich marzeń, czyli Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Tutaj spotkali się i trenowali z Joanną Jóźwik i Karolem Bieleckim, pod okiem Darii Abramowicz, psychologa sportowego oraz Bartosza Olszewskiego, trenera przygotowania fizycznego.

Przeprowadzone były pełne konsultacje medyczne oraz psychologiczne, po których uczestnicy zostali poddani testom wysiłkowym. Wzięli także udział w specjalistycznych szkoleniach z zakresu biegania oraz otrzymali spersonalizowany plan treningowy, który ma prowadzić ich na drodze do osiągnięcia celu.

 

W nadchodzących miesiącach każdy z Nad_Zwyczajnych będzie realizował swój indywidualny plan treningowy. Joanna, Bartosz i Daria będą czuwać nad jego realizacją, aby mieć pewność, że otrzymają wszystkie narzędzia i wsparcie, w drodze do sportowego marzenia – ukończenia 10-kilometrowego biegu w październiku.

 

Możesz śledzić drogę Nad_Zwyczajnych oraz znaleźć więcej informacji na kanałach społecznościowych Bridgestone Polska. Poznaj także historię Joanny oraz Karola.